mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl
Daisy Dassen
Algemeen Bestuurslid
daisy.dassen@walburga.nl
Niels Peeters
Algemeen Bestuurslid
niels.peeters@walburga.nl

 

 

Binnenkort
28-06-2019: Zomeravondconcert
07-07-2019: Processie
22-08-2019: Medewerking Preuvenemint

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
juni  2019
MDWDVZZ
 1
Events on 1 juni 2019
  • Datum: 26 mei 2019
    Activiteit: Donateursloterij
    Aanvang: 10:00
    Einde: 17:00
    Locatie:
    Opmerking: Donateursloterij. U kunt onze leden tussen deze data aan de deur verwachten.
     
2
Events on 2 juni 2019
  • Datum: 26 mei 2019
    Activiteit: Donateursloterij
    Aanvang: 10:00
    Einde: 17:00
    Locatie:
    Opmerking: Donateursloterij. U kunt onze leden tussen deze data aan de deur verwachten.
     
  • Datum: 2 juni 2019
    Activiteit: Begeleiden communicanten
    Aanvang: 09:00
    Einde: 13:00
    Locatie:
    Opmerking: Begeleiden communicanten van en naar de kerk
     
3456789
1011121314
Events on 14 juni 2019
  • Datum: 14 juni 2019
    Activiteit: Serenade
    Aanvang: 19:45
    Einde: 21:00
    Locatie: Hotel Restaurant Kasteel Elsloo
    Opmerking: Uiterlijk 19:45 uur aanwezig bij Kasteel Elsloo
     
1516
Events on 16 juni 2019
  • Datum: 16 juni 2019
    Activiteit: Braderie SAME
    Aanvang: 10:00
    Einde: 19:00
    Locatie:
    Opmerking: Braderie SAME
     
17181920212223
2425262728
Events on 28 juni 2019
  • Datum: 28 juni 2019
    Activiteit: Zomeravondconcert
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:00
    Locatie:
    Opmerking: Zomeravondconcert
     
2930
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter