mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Véronique van Kan veronique.van.kan@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Beheer Fotoalbum
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie admin@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Daisy Dassen opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
05-11-2022: November concert Voerendaal
Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest
Agenda
september  2022
MDWDVZZ
 12
Events on 2 september 2022
  • Datum: 2 september 2022
    Activiteit: Eerste repetitie drumband
    Aanvang: 19:00
    Einde: 20:15
    Locatie:
    Opmerking:
     
  • Datum: 2 september 2022
    Activiteit: Eerste repetitie harmonieorkest
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
34
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Sponsorkliks
Sponsoren
Twitter