mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Anne Welzen anne.welzen@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Véronique van Kan opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
13-12-2020: Kerstconcert en kerst-in
26-12-2020: Opluisteren H. Mis
Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest
Agenda
oktober  2020
MDWDVZZ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Sponsorkliks
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2019

De uitslag van de donateursloterij 2019 vindt u hier.

Twitter