mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Véronique van Kan veronique.van.kan@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Véronique van Kan opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
19-12-2021: Kerst-In
17-02-2022: Generale repetitie Carnavals konzér
18-02-2022: Carnavals konzér
Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest
Agenda
december  2021
MDWDVZZ
 12345
6789101112
13141516171819
Events on 19 december 2021
  • Datum: 19 december 2021
    Activiteit: Kerst-In
    Aanvang: 17:00
    Einde: 23:00
    Locatie:
    Opmerking:
     
20212223242526
2728293031 
Sponsorkliks
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2019

De uitslag van de donateursloterij 2019 vindt u hier.

Twitter