mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Véronique van Kan veronique.van.kan@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Véronique van Kan opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
03-06-2022: Exercitie olv John Purnot
05-06-2022: Begeleiden Communicanten - Tijd n.t.b.
02-07-2022: Serenade Hagerpoort - opening
Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest
Agenda
mei  2022
MDWDVZZ
 1
2345678
91011121314
Events on 14 mei 2022
  • Datum: 14 mei 2022
    Activiteit: Walburgadag
    Aanvang: 18:15
    Einde: 00:00
    Locatie: Amyerhoof - Trefcentrum, Severenplein 27, 6225 AZ Maastricht, Nederland
    Opmerking: <html-blob>18:15 verzamelen Amyerhoof</html-blob><br><html-blob>18:30 vertrek naar kerk</html-blob><br><html-blob>19:00 Opluisteren H. Mis.<br>Aansluitend huldiging jubilarissen + feestavond.</html-blob>
     
15
1617181920
Events on 20 mei 2022
  • Datum: 20 mei 2022
    Activiteit: Repetitie extern - Heer
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie: Koninklijke Harmonie van Heer, Burgemeester Cortenstraat 7, 6226 GP Maastricht, Nederland
    Opmerking:
     
21
Events on 21 mei 2022
  • Datum: 21 mei 2022
    Activiteit: Boekenbeurs
    Aanvang: 00:00
    Einde: 00:00
    Locatie: tie
    Opmerking:
     
22
Events on 22 mei 2022
  • Datum: 21 mei 2022
    Activiteit: Boekenbeurs
    Aanvang: 00:00
    Einde: 00:00
    Locatie: tie
    Opmerking:
     
23242526272829
3031 
Sponsorkliks
Sponsoren
Twitter