mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)                                                                     Dagelijks bestuur
Algemene leiding vereniging
Math Nulens                                                                                Dagelijks bestuur
Secretaris en Fondsenwerving
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers                                                                                Dagelijks bestuur
Bestuurslid, Financiële aangelegenheden en Uniformenbeheer
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf                                                                                Dagelijks bestuur
Penningmeester, Financiële aangelegenheden, Muziekkorps en Instrumentenbeheer
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
Bestuurslid, Secretariaat–Notulist, Beheer Jaarprogramma site
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Bestuurslid, Contactpersoon Bestuur Muziekcommissie
veronique.van.kan@walburga.nl
Niels Peeters
Bestuurslid, Privacyregels, Meldingen Portretrecht
niels.peeters@walburga.nl
Daisy Dassen
Bestuurslid, Opleidingen, Commissie Jeugd Orkest (CJO), Contactpersoon Dirigenten
daisy.dassen@walburga.nl
 Bestuurslid (vacant)
Bestuurslid, Drumband, Drapeaugroep, DD Commissie, Algemene zaken,

Beheer opslagruimte

 

 

Binnenkort
13-12-2020: Kerstconcert en kerst-in
26-12-2020: Opluisteren H. Mis
Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest
Agenda
oktober  2020
MDWDVZZ
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Sponsorkliks
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2019

De uitslag van de donateursloterij 2019 vindt u hier.

Twitter