mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Niels Peeters
Algemeen Bestuurslid
niels.peeters@walburga.nl
Daisy Dassen
Algemeen Bestuurslid
daisy.dassen@walburga.nl
 

 

 

Binnenkort
22-08-2019: Medewerking Preuvenemint
22-08-2019: Medewerking Preuvenemint
25-08-2019: Serenade afscheid kapelaan Anu

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
juli  2019
MDWDVZZ
1234567
Events on 7 juli 2019
  • Datum: 7 juli 2019
    Activiteit: Processie
    Aanvang: 10:00
    Einde: 12:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: Verzamelen Amyerhoof 10.15 uur, vertrek processie bij De Witte Boerderij 11.00 uur
     
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter