mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Niels Peeters
Algemeen Bestuurslid
niels.peeters@walburga.nl
Daisy Dassen
Algemeen Bestuurslid
daisy.dassen@walburga.nl
 

 

 

Binnenkort
30-11-2019: Reünie concert
15-12-2019: Kerstconcert en kerst in
24-12-2019: Opluisteren H. Mis

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
oktober  2019
MDWDVZZ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2019

De uitslag van de donateursloterij 2019 vindt u hier.

Twitter